x
sadsad x
asdasd


Evcil Hayvan Mamalarında Protein

13.06.2024

Proteinler tüm canlıların metabolizmalarında hayati öneme sahip eşsiz besin maddeleridir. Türler arasında gereksinim düzeyleri değişmekle birlikte beslenmede yer alması zorunlu olan bir bileşendir. 

Köpeklerde Alerji

14.07.2023

Alerji tüm köpek ırklarında sık karşılaşılan bir durumdur. Çoğunlukla altı aylık yaştan sonra ortaya çıkmaktadır. Alerjik reaksiyonlar farklı özelliklerine göre sınıflandırılabilmektedir.

Annesiz Yavru Kedilerde Temel Bakım ve Besleme Uygulamaları

22.06.2023

Annesiz yavru kedilerin bakımı nasıl yapılmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir? Besleme uygulamaları nelerdir? Gelin birlikte cevaplayalım.

Yavru Köpeklerde İshal

14.06.2023

Yavru köpekler neden ishal olur? Yavru köpek ishal olduğunda dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Gelin birlikte cevaplayalım.

Köpeklerde Tüy Bakımı

29.05.2023

Deri ve tüy sağlığı köpeklerin kaliteli bir yaşam sürmesindeki en önemli faktörlerden biri. Sağlıklı bir deriye ve kaliteli bir tüy sağlığına etken olan neler var, gelin birlikte inceleyelim.

Kısırlaştırılmış Kedilerin Beslenme Gereksinimleri

10.05.2023

Kısırlaştırılan kedilerde başta enerji gereksinimi olmak üzere beslenme ihtiyaçları değişmektedir... 

Köpeklerin Yiyebileceği Sebzeler Nelerdir?

12.04.2023

Köpeklerin tüketebileceği sebzeler nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Kış Aylarında Kedi Bakımı

23.02.2023

Kedi ırkları arasında bazı farklar olsa da düşük çevre sıcaklığı sağlık riskleri taşımaktadır. Kedilerin bakım ve beslenmesinde kış aylarında nelere dikkat edilmelidir? Gelin birlikte bakalım.

Instagram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.