x
sadsad x
asdasd


Teslimat Koşulları
Teslimat Koşulları
  • Siparişler, üyelerin “adreslerim” bölümünde belirttiği adrese anlaşmalı kargo firması ile gönderilir.
  • Havale ile ödeme seçeneği seçilerek tamamlanan siparişlerin gönderimi ödeme onaylandıktan sonra gerçekleşir. Havale ile ödeme seçeneği seçilerek tamamlanan siparişlere ilişkin ödemelerin 3 iş günü içinde tamamlanmaması halinde sipariş iptal edilir.
  • Kargo firmasının (yoğunluğun artabileceği dönemler hariç; yılbaşı, kampanyalar, bayram dönemleri) Türkiye’nin batı illerine teslimat süresi 1-2 iş günü doğu bölgelerine teslimat süresi 3 iş günü olarak öngörülmektedir. Kargo firmaları nedeniyle yaşanacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu olmayacaktır.
  • Mobil alanda kalan bölgelere yapılan gönderimlerde müşteri ilgili kargo şubesinden paketini almakla yükümlüdür. Bu nedenle sipariş öncesi mobil alan bölge kontrolü yapılması tavsiye edilir. Mobil alan; kargo firmasının teslimat yapamadığı ya da haftanın belirli günleri teslimat sağlayabildiği bölgelerdir. Bu nedenle mobil alanlara yapılan teslimatlar da teslimat süresi farklılık gösterebilir.
  • Kargo, resimli bir kimlik ve imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alınabilir.
  • Kargoyu teslim alacak kişi; siparişi oluşturan ve ödemeyi yapan kişiden farklı olabilir. Bu durumda sipariş tamamlanmadan önce adres bölümünde bu durumun belirtilmesi gerekmektedir.
  • Siparişlerin hasarsız ulaşması için doğru paketleme ve sağlam koliler kullanılmaktadır. Paketin hasarlı şekilde (patlamış, yırtılmış, kırılmış vb) ulaşması halinde paket teslim alınmayarak kargo görevlisi ile tutanak tutulmalı, söz konusu hasar açıkça görülecek şekilde ise paketin fotoğrafının çekilerek whatsapp hattı üzerinden şirketimize bilgi verilmelidir.
  • Siparişe ilişkin ürün stoğunun bulunması halinde; pazartesi ve cuma günleri arasında en geç 13:00’a kadar tamamlanan siparişler aynı gün kargoya verilir, 13:00’dan sonra tamamlanan siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Kargoya verilme tarihinin resmi tatile denk gelmesi halinde siparişler resmi tatilin sona ermesine müteakip ilk iş gününde depoda stok bulunması halinde kargoya verilir. Kargo ücreti ödeme sayfasında belirtilen “ücretsiz kargo” tutarının altında ise müşteri tarafından, “ücretsiz kargo” tutarının üzerinde ise şirketimiz tarafından karşılanır. Şirketimiz ücretsiz kargo tutarını güncellemekte serbesttir.   
  • Teslimatın sağlanması için gerekli olan kişisel veriler (kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri) anlaşmalı kargo firması ile paylaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.