x
sadsad x
asdasd


Biz Kimiz?

2016 yılında İtalya’nın önde gelen üreticilerinden Effeffe Italy firmasıyla, 1989 yılından bu yana 15 global markanın Türkiye’de tek yetkilisi Anadolu Pet’in yapmış olduğu ortak girişimle Manisa Salihli’de Effeffe Türkiye fabrikamız kuruldu.


2020 yılında ise Effeffe Italy firmasının, sahip olduğu 19 fabrikayla Avrupa’nın en büyük mama üreticisi konumunda olan United Pet Food tarafından satın alınmasıyla ortaklık yapımıza United Pet Food ile beraber devam etmeye başladık.

 

Evcil hayvanlarımızla kurulan ilişki beraberinde nice hikayeler saklar. En güzel hikayelerse içinde bol bol mutluluk olandır. Bu yüzden mamamax.com.tr olarak; minik dostunu mutlu etmen için hızlı, güvenli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

 

Ürünlerimizi, kurduğumuz iş birliği sonucu hayata geçirdiğimiz 8.000 m2’lik üretim ve depolama alanında ileri teknolojiyle donatılmış “Effeffe Türkiye” fabrikamızda üretip gönderimini yapıyoruz.

 

İçin rahat, mutlu dostluk hikayelerin bol olsun diye; teknolojik altyapımız, güçlü müşteri hizmetlerimiz, eşsiz fırsatlarımız ve kaliteli ürünlerimizle; can dostunun ihtiyacı olan her şeyi eksiksiz karşılıyoruz. Çünkü can dostunla geçirdiğin her anın değerli olduğunu çok iyi biliyoruz…

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.