x
sadsad x
asdasd
LaVital

LaVital Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması (Mini Adult) Somonlu 1,5KG

Ürün Kodu : 1017-027
(2) Yorumlar | Yorum Ekle

URT : 09.12.23

SKT : 10.06.25

%10 indirimli
157,50 TL
175,00 TL
Saat Dakika Saniye
içinde sipariş verirsen
Bugün Kargoda!
Minimum 2 adet sipariş verilebilir.

Ürünün Farklı Seçenekleri

 • {{PR.TITLE}} {{PR.ADDITIONAL_FIELD_3}}
Paylaş:

Ürüne Özel Hediyeler

 • {{PR.TITLE}}
  {{PR.TITLE}}
  {{PR.PRICE_SELL|vat:PR.VAT}} {{PR.TARGET_CURRENCY}}
  {{PR.PRICE_NOT_DISCOUNTED|vat:PR.VAT}} {{PR.TARGET_CURRENCY}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • LaVital Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması (Mini Adult Dog Salmon), küçük ırk yetişkin köpekler için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş, somon proteini içeren, tam ve dengeli yetişkin köpek mamasıdır.


  *Kaliteli ve sindirim oranı yüksek içerikle formüle edilmiştir. Prebiyotik özellik gösteren Frukto-oligasakkaritler (FOS) sayesinde bağırsak florasının sağlığını düzenlemektedir.

  *Bileşiminde bulunan kalsiyum, fosfor oranın dengeli olması sebebiyle kemik ve kas yapısının güçlenmesini desteklemektedir.

  *İçeriğinde bulunan doğal antioksidanlar sayesinde serbest radikaller nötralize edilerek hücre ve dokular korunmaktadır. Böylelikle bağışıklık sistemi ve genel sağlığı güçlendirmeye destek olur.

  Genetiği değiştirilmiş hiçbir organizma içermemekle birlikte AB mevzuatlarına uygun bir kuzu etli köpek mamasıdır.


  İçeriği:

  Pirinç %20, mısır, somon proteini %10, işlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır gluteni, tavuk yağı, şeker pancarı posası, somon yağı %1, kurutulmuş mayalar, frukto-oligosakkaritler, potasyum klorür, sodyum klorür, Mojave yucca %0,1, prebiyotik mannan-oligosakkaritler, beta glucan, glukozamin (500 mg/kg).


  Besleyici İlaveler: 

  Vitamin A (3a672a) 25,000 IU/kg, Vitamin D3 (E671) 1,500 IU/kg, Vitamin E (3a700) 240 mg/kg, Demir(II) sülfat monohidrat 274 mg/kg (Demir(E1) 90 mg/kg), Bakır sülfat pentahidrat 35,4 mg/kg (Bakır(E4) 9 mg/kg), Mangan sülfat monohidrat 30,8 mg/kg (Mangan(E5) 10 mg/kg), Çinko sülfat monohidrat 274 mg(kg (Çinko(3b603) 100 mg/kg), Anhidre kalsiyum iyodat 2,8 mg/kg ( İyot(3b202) 1,8mg/kg), Sodyum Selenit 0,55 mg/kg (Selenyum(E8) 0,25 mg/kg).
  Teknolojik ilaveler: Antioksidanlar.


  Besleme Talimatı:

  Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra köpeğinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Köpeğinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktive derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber olarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun. Tüm diyet değişiklikleri kademeli olmalıdır. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız. 


  Günlük Önerilen Mama Miktarları: 

  Vücut Ağırlığı(kg)

  Günlük Mama Miktarı(gram/gün)

  1

  30

  3

  70

  5

  100

  10

  170

  15

  225

  Analitik Bileşenler:

  Ham Protein

  %24

  Ham Sıvı ve Katı Yağlar

  %13

  Ham Selüloz

  %3

  Ham Kül

  %8

  Nem

  %8
  Mama Geçişi Prosedürü:

  Mama geçişi yapılırken ilk 2 gün eski mamadan %75 yeni mamadan %25 oranda verilmelidir. 3. ve 4. günlerde ise eski ve yeni mama yarı yarıya olacak şekilde yani %50-50 verilmelidir. 5. ve 6. günlerde eski mama %25 yeni mama ise %75 oranında verilmelidir. Yani amacımız zamanla eski mamayı azaltarak yeni mama oranını arttırmaktır. 7.günde ise tamamen yeni mamaya geçiş yapılabilir.


  Bir markadan farklı bir markaya geçiş yapılırken mama geçişi süreci ishal veya kusma gibi durumlarla karşılaşmayı önlemek için muhakkak uygulanmalıdır. Aynı marka mamanın farklı bir protein kaynağına sahip mamasına geçiş yapılırken bile mama geçişi prosedürünün uygulanmasını önermekteyiz. 

  Boyutlar(cm)
  :
  1.5 x 0 x 0
  Ürün Özellikleri
  Dostunuz
  :
  Köpek
  Protein Kaynağı
  :
  Somonlu
  Ürün Çeşidi
  :
  Kuru Mama
  Ürün İçeriği
  :
  Tahıllı
  Kısırlaştırılmış
  :
  Hayır
  Ürün Ağırlığı
  :
  1,5 kg
  Yaşam Evresi
  :
  Yetişkin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.